Cennik przeprowadzek

Proponujemy zapoznanie się z tanim cennikiem, dzięki któremu mogą Państwo dokładnie obliczyć koszty transportu mebli do biur, firm oraz mieszkań.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą naszej firmy, prosimy o telefon pod numer 695 044 444 lub umówienie się na bezpłatną wycenę, która umożliwi oszacowanie kosztów, z jakimi związany będzie transport mebli. W przypadku przeprowadzki mieszkań lub biur ceny są ustalane indywidualnie w zależności od odległości, ilości przewożonego towaru i zakresu usług.

Poniżej prezentujemy przykładowy cennik taniej przeprowadzki biur, mieszkań i firm na terenie Warszawy, w której uwzględniona została liczba pracowników oraz koszt usług za godzinę.

Transport mebli – cena przykładowa:

Samochód Mercedes Sprinter kontener - kubatura 20m3:

   podstawienie samochodu: 20 PLN

     

  przeprowadzki samochód + czynny kierowca: od 80 PLN za godzinę

    

  przeprowadzki samochód + 2 pracowników: od 100 PLN za godzinę

 

  przeprowadzki samochód + 3 pracowników: od 130 PLN za godzinę

 

  przeprowadzki samochód + 4 pracowników: od 160 PLN za godzinęCeny za przewóz ustalane są z klientem indywidualnie, w zależności od oczekiwań, trasy oraz ilości przewożonych obiektów, a także gabarytów.

W skład naszych tanich usług wchodzi również transport pianin. To szczególny przedmiot, który wymaga doświadczenia oraz sporej siły podczas przenoszenia. Pianino zostaje odpowiednio zabezpieczone przez naszych pracowników. Zajmujemy się wnoszeniem nie tylko pianin, ale także innych ciężkich obiektów.

Świadczone przez nas tanie przewozy mebli i wyposażenia firm, biur i mieszkań prowadzone są głównie na terenie Warszawy i okolic. Jeśli jednak jesteście Państwo z innego miasta, również do Państwa dojedziemy. Transport mebli i pianin poza Warszawę to dodatkowy koszt w wysokości 1,60 PLN za km (do negocjacji).

Pracujemy przez 24 godziny na dobę.
Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Wszystkie ceny podane są w netto.